Спікер НГУ Руслан Музичук в ефірі телемарафону заявив:

“За майже 2 місяці отримано понад 16 тис. заявок. Набір буде тривати орієнтовно до 1 квітня. Якщо й надалі будуть приходити заявки, якщо будуть бажаючі, то, можливо, будуть формуватися резерви й інші підрозділи”.

Музичук наголосив, що наразі триває відбір, а тому не всі, хто подав заявки, будуть зараховані до “Гвардії наступу”.

“Кількість бажаючих досить велика, проте ще тривають етапи відбору і далі всі кандидати, які подали заявки, повинні їх пройти”, – розповів спікер НГУ.

Він також повідомив, що бійці, які пройшли медичну комісію, здали тестування і приєдналися до підрозділів, приступили до навчання.

“Зараз у багатьох підрозділах вже проходять індивідуальні заняття під керівництвом інструкторів. Добровольці проходять заняття зі стрілецькою зброєю, опановують тактику, у деяких підрозділах почалися навчання зенітників та артилеристів”, – розповів Музичук.

Усім військовим, які стануть штурмовиками в “Гвардії наступу”, обіцяють перелік соціальних гарантій, серед яких — можливість отримати житло та лікування, а також навчання у ВНЗ.

Штурмові бригади “Гвардії наступу” проходитимуть підготовку протягом 2-4 місяців і лише потім підрозділи будуть залучені до бойових дій.