Щоб приховати вбивство, вивіз тіло у ліс і закопав.

У жовтні минулого року під час побутового конфлікту чоловік жорстоко побив і задушив свою співмешканку.

Майже пів року зловмисник розповідав всім, що жінка пішла від нього і вони разом більше не живуть. Навіть після виявлення її тіла, він продовжував заперечувати причетність до її смерті, і розповідав свою версію її зникнення.

Знайшли 42-річну жінку на початку березня цього року у лісі поблизу села Рахни Лісові.

Поліцейські розпочали розслідування та пошуки причетного до злочину. Вони встановили й допитали усіх, хто останній її бачив, з ким вона контактувала і спілкувалась, призначили необхідні експертизи. Судово-медичні експерти підтвердили підозри поліцейських про насильницьку смерть жінки – її задушили.

Чоловік, у якого вона останнім часом проживала, давав свідчення слідчим, що жінка минулого року від нього пішла. Правдивість його слів викликали підозру у поліцейських – він постійно плутався у своїх показах, розповідав суперечливі речі.

Спільна робота працівників Тульчинського райвідділу поліції, слідчих, криміналістів та оперативники обласного главку поліції Вінниччини дала змогу довести причетність чоловіка до злочину.

Правоохоронці, знайшли на території його господарства лопату, якою він закопував потерпілу, а в лісі інші речові докази, що підтвердили його причетність до вбивства.


За інформацією слідства, під час застіллям між цивільним дружиною та чоловіком, виникла суперечка. Він накинувся на співмешканку, почав бити й душити. Потім вивіз вночі тіло жінки велосипедом до лісу і закопав.

28 березня зловмисникові повідомлено про підозру та скеровано до суду клопотання, щодо обрання йому запобіжного заходу - тримання під вартою.

Процесуальне керівництво досудового розслідування цього провадження здійснює Вінницька обласна прокуратура.

За вчинення умисного вбивства підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.