Сивий із яблуком, відомий маркетолог. Українців вразило фото воїна, який пробув у полоні 11 місяців

Це Максим Колесников, мобілізований київський бізнесмен, який потрапив у полон ще в березні 2022 року під Києвом. Лише сьогодні він уперше скуштував свіжий фрукт – яблуко.

З яблуком чоловіка на волі сфотографував Андрій Качор. Світлину також публікує фейсбук-сторінка Міноборони України.

“Яке фото… Українець, якого щойно звільнили з полону, вперше за майже рік бачить фрукт. Спробувавши яблуко, він сказав: “Воно чудове. Просто круто!” – пише в соцмережі режисерка Ірина Цілик.

Макс Колесников – родом із Донецька. Він переїхав із родиною до Києва. Працював у бізнесі, був ресторатором, директором із маркетингу й реклами в мережах Eldorado, “Аптека доброго дня” тощо. Захищав Україну, ще коли був мобілізований до ЗСУ в час АТО. Служив у 26-й артилерійській бригаді. Багато українських видань публікували розповіді Колесникова під назвою “Щоденник мобілізованого”. Під час служби пів року займався забезпеченням армії в Офісі реформ при Кабміні. У 2022 році знову став до лав Збройних сил.

Його друзі й знайомі зазначають, що після повномасштабного російського вторгнення тривалий час не могли знайти Макса. Потім виявилося, що він у перші ж дні великої війни потрапив в оточення і в полон до російських військ під Києвом.

На фотографії після звільнення його впізнали не одразу – кремезний чоловік 1977 р.н. схуд майже удвічі й сильно посивів у неволі.

“Розглядав фото зі звільненими полоненими. Звернув увагу на хлопця з яблуком, дуже промовиста фотка. Але так і не зрозумів, що це мій знайомий Макс Колесніков. Не впізнав. З поверненням з пекла, Максе!” – допис блогера Романа Шрайка.

“Те, що зробив російський полон, видно на фото. Яким колоритним був Макс – можете подивитись на його сторінці.

Про захоплення у полон групи українських військовослужбовців, які захищали Київщину, російські пропагандисти повідомили наприкінці березня 2022 року. Тоді на пропагандистському каналі “Рен ТВ” показали й Максима Колесникова.

 

“Офіційно вони видаються солдатами ЗСУ, проте символіка на їхньому одязі та татуювання говорять про неонацистські погляди. Саме такі військовослужбовці поширюють максимально агресивні ідеї щодо Росії та її жителів”, –  заявляли рашисти.

При цьому на відео Колесников відмовився назвати українців “нацистами”, як того вимагали від нього окупанти.

Після окупації він знову повернувся в ЗСУ