Перед завершенням навчального року 2022-2023 у Вінниці відзначили обдаровану молодь під час свята “Талант року – 2023”. Організатором заходу став департамент освіти Вінницької міської ради.

На заході преміями, стипендіями та грамотами міської ради нагородили 192 учні, які отримували нагороди під час навчального року в закладах освіти, культури та спорту. Також інших 283 учні незабаром відзначать у їхніх закладах.

Як розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, до 2019 року свято «Талант року» проводився 26 років поспіль. «Через епідемію коронавірусу в 2020 та 2021 році та воєнні дії у 2022 році урочисті заходи з нагородження не проводились. У 2023 році відновлюємо традицію відзначати обдарованих дітей та молодь», – сказала вона.

Нагадаємо, нещодавно було прийнято рішення виконавчого комітету ВМР про нагородження обдарованих учнів та педагогів закладів Вінницької міської територіальної громади. Також прийнято рішення про виплату щомісячної стипендії міської ради кращим студентам та учням закладів освіти Вінницької міської територіальної громади, на що з бюджету спрямували 662187,00 грн.

«Традиційно ми відзначаємо кращих учнів, які впродовж навчального року займали призові місця у різних рівнів предметних олімпіад та конкурсів», – сказала Оксана Яценко.

Обдаровану молодь привітав із досягненнями Вінницький міський голова Сергій Моргунов, який побажав їм залишатися такими ж хоробрими та наполегливим й продовжувати здобувати перемоги на інтелектуальній, творчій та спортивній нивах.

Вадим Снігур