У Вінниці, в зв’язку з капітальним ремонтом перехрестя вулиць Зодчих – Пирогова – Василенка, з 2 червня до 23 червня включно буде перекрито в’їзд на вулицю Зодчих. Вінничан закликають звернути увагу та заздалегідь планувати свій маршрут, оскільки відбудуться зміни у курсуванні громадського транспорту.

На момент проведення робіт тимчасово припинять курсувати трамваї за наступними маршрутами:

№ 1 «Муніципальний ринок – Електромережа»;
№ 3 «Вишенька – Електромережа»;
№ 5 «Барське шосе – Електромережа».

Також будуть впроваджені тимчасові зміни у рух наступних автобусних маршрутів:

№ 22 «Мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал» – рух в обох напрямках буде організовано по вулиці Пирогова та вулиці Родіона Скалецького;
№ 32 «Залізничний вокзал – Сабарів» – рух в обох напрямках організують по вулиці Пирогова.

На період перекриття на цій ділянці, рух приватного автотранспорту буде організовано в об’їзд по вулиці Пирогова та Родіона Скалецького.


Нагадаємо, що реконструкція цього перехрестя розпочалась ще наприкінці минулого місяця. Там облаштують світлофори для регулювання потоку по кожній смузі руху. Окрім того, прокладуть нові трамвайні колії за технологією «оксамитовий шлях», завдяки якій знизиться рівень шуму під час руху трамваїв.

У департаменті транспорту та міської мобільності зазначають, що роботи з капітального ремонту перехрестя мають на меті збільшити пропускну здатність та мінімізувати затори.

«Це перехрестя є одним із найбільш завантажених у місті, тому роботи з його реконструкції мають на меті покращити ситуацію з пропускною здатністю», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Схоже, по Пирогова тепер уже можна буде проїхати лише на шостий зелений світлофор. Залишається лише сподіватись, що роботи з реконструкції виконають у запланований термін.

Вадим Снігур