Народний депутат України від Вінниччини у ВО «Батьківщина» закликає підприємців Вінниччини підтримати петицію (https://petition.president.gov.ua/petition/194780), яка скасовує мораторій на перевірки малого бізнесу на час війни.

На сайті президента розміщено петицію https://petition. president.gov.ua/petition/194780, у якій пропонується не допустити ухвалення в цілому законопроєкту №8401. Цим законопроєктом скасовується мораторій на перевірки малого бізнесу, вводиться податок 2% з обігу та створюються додаткові перепони для відшкодування ПДВ, пропонується застосування касових апаратів для малого та мікробізнесу тощо.

«Цей законопроєкт не тільки для ФОПів 3 категорії, не тільки для малого бізнесу. Це законопроєкт для всіх бізнес-структур нашої держави. Поновлюються перевірки, а в нас 80 контролюючих структур, які можуть застосовувати каральні заходи для бізнесу. З 2015 року їхня кіль­кість збільшилась на третину. Законопроєкт №8401 знімає мораторій на всі перевірки», — пояснює народний депутат України від Вінниччини у ВО «Батьківщина» ОЛЕГ МЕЙДИЧ.

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з експертами в економічній та фінансовій сферах в УСПП запропонувала зняти з розгляду це питання до завершення війни, плюс 6 місяців.

«Прошу вас долучитися до підписання цієї петиції. Наша команда активно працює з підприємцями, промисловцями, щоб підготувати правки, які по­трібні вам, і ми чекаємо пропозицій від вас. Крім того, в кожній області у вас є депутати Верховної Ради — це люди, яких ви делегували. У першому читанні за законопроєкт №8401 проголосували 227 депутатів. Наша фракція голосувала проти. У нас є шанс зняти цей законопроєкт з розгляду. Давайте покажемо, що в країні є команда українців, які займаються під­приємництвом, реальною справою та мають право голосу в своїй країні», — підсумувала Юлія Тимошенко, звертаючись до експертів.