Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вважає, що майбутня перемога України має включати створення потужної армії, яка гарантуватиме безпеку для майбутніх поколінь українців.

Як повідомляє Washington Post після інтерв’ю із Залужним, концепція перемоги головнокомандувача ЗСУ — це більше, ніж просто відновлення Україною своєї повної територіальної цілісності.

«Перемога буде тоді, коли в нас буде армія — можливо, навіть чимала, — яка гарантуватиме безпеку дітей, які зараз у візочках, щоб вони росли, знаючи, що такого більше не повториться», — сказав Залужний в інтерв’ю.

Головнокомандувач додав, що це величезний обсяг роботи і створення такої потужної армії має розпочатися зараз.

Також Залужний поскаржився, що Україна залежить від інших країн у питанні боєприпасів. Він додав, що чим більше Україна зможе стріляти, сковуючи російські сили, тим менше втрат вона зазнає.

Головнокомандувач також обмірковує своє власне майбутнє після війни. Він розповів, що може взяти відпустку, написати книгу і хотів би подорожувати. Але головнокомандувач переконаний, що і після війни він буде зайнятий.

13 лютого 2023 року Залужний заявив, що перемога України — це створення умов, коли Росія ніколи в майбутньому не зможе напасти.