Вхід безкоштовний, але донати на ЗСУ вітаються.

Частина гурту служить на обороні свободи України – фронтмен гурту Фагот в добробаті “Реванш”, бас-гітарист Костянтин Котя Жуйков – солдат Національної Гвардії України, гітарист Ярослав Верьовкін служить в ЗСУ. Всі вони продовжують службу, а на час цих концертів отримали відпустки від керівництва, щоби стати на позиції арт-оборони України й допомогти країні не тільки всередині, але й зовні.

Минулого року гурт ТНМК вирушив у свої благодійні гастролі містами Європи, граючи безкоштовні вуличні концерти за вільний донат. Наразі #TNMKONTOUR – це благодійні концерти, які є надважливими для гурту, тому під час концерту буде збір донатів та аукціон з лотами. Так працює культурний шлях. Під час концертів відбуваються промови, тому ці заходи сміливо називаємо маніфестаціями. З головною місією – зібрати кошти на допомогу країні.

Нагадаємо, що Танок на майдані Конґо – це родоначальник та головний драйвер українського хіп-хопу, який вже понад 25 років займає вагоме місце на вітчизняній сцені. Тисячі концертів, сотні фестивалів, більше ніж тридцять кліпів, десятки фільмів та платівок, все це – про ТНМК. ТНМК – народні улюбленці, а їх концерти – це зібрання патріотично налаштованих українців та справжніх друзів України.