Про це у Telegram написав уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Як зазначив Лубінець, нещодавно путін вніс до держдуми рф законопроєкт, відповідно до якого скасовується необхідність повідомляти міжнародні організації, наприклад ООН чи Раду Європи, про введення або припинення дії воєнного/надзвичайного стану в росії.

“Цим країна-агресорка укотре порушує вимоги Конвенції про захист прав людини та основних свобод! Окрім того, поправки у законі дозволять керівництву рф репресувати росіян без огляду на міжнародне гуманітарне право. Про що це свідчить? Президент рф не шукає виходу з війни в Україні, а готується до ще більшої”, – написав Лубінець, додавши, що більша війна не виключатиме збройних зіткнень із країнами НАТО.


Омбудсмен наголосив, що у відповідь на умисне ігнорування росією норм гуманітарного права, міжнародна спільнота має посилити санкції проти РФ та надати Україні додаткове озброєння. За його словами, тільки так можна зупинити російську військову експансію.

"Агресія рф продемонструвала, що злочинний режим вищого керівництва росії не зупиниться в Україні, а може розпочати ще більш криваву війну в Європі. РФ – це загроза для безпеки всього демократичного світу!", - додав Лубінець.

Якщо Україна впаде, то російський диктатор Володимир Путін не зупиниться на досягнутому. Наступними цілями країни-агресорки росії може стати Молдова і країни Балтіїї, Казахстан, Польща та інші країни, які імрперія Зла вважає своїми колоніями.

На думку експертів, є велика ймовірність того, що країна-міжнародний терорист росія може готувати нову війну проти України. Диктатор путін готує другу українську війну на 2027 рік. Тому капітуляція рф потрібна та  можлива зараз. І спільними зусиллями цивілізованого світу та усіх західних партнерів - це абсолютно реалістичний план. Бо через 4 роки військова машина рашистів буде значно міцнішою.