Артистка розповіла, як із перших днів війни фінансово підтримує українців за допомогою гуманітарного фонду та чітко дала зрозуміти своє ставлення до цієї війни. Але ж українці й далі не розуміють, чого вона так довго мовчала. Навіть зараз артистка з’являється лише для того, щоб привітати українців зі святом, або поспівчувати у разі ракетного обстрілу.

Можливо Ротару планує у майбутньому відновити свої концерти в країні-агресорі, адже це таки гроші. А тим часом зважилася обрати Батьківщину.

Український продюсер Володимир Бебешко вирішив зробити свій внесок у розмову про фінансові справи Софії Ротару, адже в грошах нестачі співачка точно не знає.

“Софія Михайлівна Ротару, перепрошую. Вона вже бабця. На пенсії, напевно. А пенсія в неї! Повірте мені, там така пенсія! Ох, хлопці, вам би таку пенсію – ви б тут сиділи і не парилися”, – сказав Бебешко у шоу “Культурна оборона”.

До речі, Володимир Бебешко записав цілий альбом разом із українською артисткою.

Нагадаємо, що 75-річна Софія Ротару наче відкрила секрет молодості, але не поділилася ним. Українці не стримуються: “Найкрасивіша жінка”.

Раніше ми повідомляли, що росіяни вигадали серйозні проблеми зі здоров’ям у Софії Ротару: нею “керують” родичі.

Також стало відомо, що Ротару виступила з воїнами ЗСУ, поки її сестра “відсиджується” вдома: зала аплодувала стоячи.