Дотримуйтесь правил дорожнього руху

Правила дорожнього руху в Німеччині є основою безпеки на дорогах. Світлофори навіть в нічний час залишаються активними, і їх дотримання обов’язково. Проїзд на червоний сигнал світлофора може спричинити штраф. Крім цього, важливо пам’ятати про правила паркування і швидкісного режиму.

Дбайте про навколишнє середовище

Одним з важливих аспектів німецької культури є турбота про навколишнє середовище. У Німеччині заведено сортувати сміття: органічний і неорганічний викидаються в різні контейнери. Відсутність урни поблизу не є виправданням для викидання сміття на землю.

Особливості ставлення до алкоголю

У Німеччині алкоголь незаперечно важливий, але вживання його на вулицях заборонено. Тут безліч барів і пабів, де можна насолодитися напоями. Однак вам не варто з’являтися на вулицях з алкоголем в руках, це може спричинити неприємні наслідки.

Дотримуйтесь поваги в спілкуванні

Повага до співрозмовника – це важливий аспект спілкування в Німеччині. Ввічливі звернення “герр”(пан) або “фрау” (пані) вважаються хорошим тоном. Важливо уникати нецензурних виразів навіть в колі друзів, так як це може викликати невдоволення і непорозуміння.

Зверніть увагу на нюанси

Деякі фрази та жести можуть мати різне значення в Німеччині. Наприклад, фраза “запросити на чашечку кави” може сприйматися як натяк на сексуальні відносини. Тому важливо бути уважним до нюансів і враховувати місцеві звичаї.

Що не можна питати у німців?

Питання про доходи: У Німеччині вважається непристойним запитувати про зарплату або доходи. Це вважається приватною справою.

Питання про минулу роботу: Уникайте запитань про попередні місця роботи, якщо співрозмовник сам не ділиться цією інформацією.

У багатьох містах Німеччини існують суворі обмеження щодо шуму після певного часу, як правило, після 22:00. Галасливі заходи і тусовки краще перенести на денний час.

У більшості регіонів Німеччини існує заборона на продаж алкоголю з певного часу вночі. Зазвичай це стосується продажу алкоголю з 22: 00 до 6: 00 ранку.