Кремлівський диктатор Володимир Путін заявив, що “західні куратори поставили на чолі сучасної України етнічного єврея”, маючи на увазі президента Володимира Зеленського.

В інтерв’ю російському телеканалу Путін сказав, що Захід нібито поставив на чолі України “етнічного єврея для того, щоб прикрити антилюдську сутність” українців.

“Це робить ситуацію надзвичайно огидною, що етнічний єврей прикриває героїзацію нацизму і тих, хто очолював свого часу Голокост в Україні”, – сказав він.

Речник МЗС України Олег Ніколенко на своїй сторінці у Facebook заявив, що подібні заяви Путіна є антисемітськими. Він зауважив, що у сучасному світі немає бути місця для ненависті за етнічною ознакою.

“Хронічна фіксація Путіна на етнічному походженні українського президента є черговим виявом глибоко укоріненого антисемітизму російських еліт”, – написав він.

А радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у своєму мікроблозі у Twitter написав, що це чергова цинічна спроба путінського режиму використати тему Голокосту.

“Людина, яка свідомо віддає наказ ракетами атакувати чужу країну, масово вбивати, ґвалтувати, викрадати дітей, знищувати міста й села, пропонує нове виправдання своїй внутрішній неадекватності”, – написав Подоляк.

За його словами, подібні заяви свідчать про те, що Путін живе у своєму власному світі, ізольованому від реальності:

“Він абсолютно недієздатний і з ним неможливо домовитися. Путін не є раціональним актором, який вартий інвестицій у довгострокові партнерства: це має бути зрозуміло гравцям у всіх частинах світу. І так, Близький Схід також повинен позбутися своїх ілюзій і нарешті усвідомити, що фашизм реанімований у російській обгортці”, – підкреслив Подоляк.

На початку війни антисемітський зашквар Лаврова стосовно Гітлера-єврея воєнний злочинець Путін “ніяково” намагався видати за суб’єктивну думку свого міністра закордонних справ. Тепер маски зірвані. Антилюдська сутність російського фашизму вже не приховується її божевільним натхненником.