Українська співачка Христина Соловій нарвалася на народний гнів. І виною тому стали не скандальні висловлювання або можливий роман з популярним письменником, а зовнішній вигляд співачки.

Інцидент стався в рамках благодійного концерту, за який, до речі, вдалося зібрати 100 000 гривень для героїв ЗСУ.

На своїй сторінці в Facebook, співачка виклала фото з концерту, де вона з’явилася в досить відвертій сукні яскравого червоного кольору. Крім того, ця сукня відкрила те, що не повинні були бачити глядачі благодійного концерту.

Користувачі не оцінили вбрання співачки і висловили своє невдоволення в коментарях.

“Я також вражена такою відвертістю і відсутністю смаку в одязі. Особливо мені завжди було не приємно дивитися, коли Христина виступала перед нашими військовими, майже не прикриваючи свої місця. Все ж треба трохи думати. Дуже дешево, без смаку і стилю, і огидно”,

“Здається, що фотосесія для Play Boy не відпускає пані Христину, але ми вже в курсі, що Ви дорослі і вам 30 років, все побачили….можна одягатися”,

“Не розуміє, що це зовсім недоречно так все напоказ виставляти чи що? Голосом потрібно брати публіку, а не практично голим тілом, яке б воно хороше не було. Дивуюся”, – гніваються користувачі мережі.