Жінка на городі знайшла цілий арсенал

Крім того, на присадибній ділянці були ще й гранати. Всі боєприпаси часів Другої світової війни. Це трапилось в Житомирі.

Як повідомляє поліція Житомирщини, інцидент стався вчора, 11 вересня. На спецлінію 102 зателефонувала місцева мешканка та повідомила, що на присадибній ділянці виявила предмети, схожі на боєприпаси.

Як встановили правоохоронці, на відстані близько 15 метрів від житлового будинку у землі були схоронені боєприпаси: 82 мінометні міни 82 калібру, 3 протитанкові міни та 8 гранат.

Поліцейські забезпечили охорону потенційно небезпечної території. Вибухотехніки вилучать та знищать небезпечну знахідку.

Тим часом вже сучасні агресори засмічують нашу землю смертельною небезпекою. Станом на початок вересня сапери ДСНС знешкодили вже близько 430 тисяч боєприпасів, якими російські окупанти забруднили нашу територію.

За оцінками Міноборони, для розмінування Україні територій необхідно щонайменше 5 тисяч фахівців. За умов їхньої нестачі процес розмінування може тривати десятиліттями.

Принаймні, небезпечні знахідки часів другої світової вже 80 років чатують на мирних українських селян під час польових робіт. Як у цьому випадку під час збирання картоплі.