Майже чотири місяці пісня входила лише в авторські плей-листи на цифрових музичних майданчиках. Та на початку серпня все змінилося: “Під вінницьким дощем” започаткувала тренд у соціальних мережах і раптово стала лейтмотивом безтурботного щасливого підліткового життя наших військових.

Автором тренду в тік-ток став військовий 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Андрій Б, який разом зі своїми побратимами записав душевне та щире відео, в якому наші захисники під час бойового виїзду в унісон співали пісню про свої солодкі шістнадцять і перші поцілунки. Цією піснею стала саме композиція Darisha “Під вінницьким дощем”.

Відео у виконанні наших бійців так зачепило й розчулило глядачів, що миттєво набрало більше мільйона переглядів та  започаткувало новий тренд серед військових, які почали записувати відео та співати про свою першу закоханість.

Наразі до тренду долучилося понад сто захисників. А звичайні користувачі почали записувати дуети з нашими воїнами.

Оригінальне аудіо артистки також потрапило в тренди. І наразі продовжує набирати популярності.

До тренду долучилися й відомі особистості, серед яких волонтер Денис Христов та співак Володимир Дантес.

Як раніше розповідала сама Darisha, “Під вінницьким дощем” розповідає про перші почуття підлітків, дружбу, безтурботне життя та перше кохання.

“Хлопці, ви неймовірні! Це така честь для мене! Після перемоги заспіваємо “Під вінницьким дощем” усі разом”, – прокоментувала Darisha.