На Вінниччині колишній начальник відділу поліції №4 Вінницького районного відділу поліції Павло Дармограй визнав провину у зловживанні впливом.

Про це йдеться у вироку місцевого суду.

У липні 2021 року поліцейський зустрівся із підприємцем, повідомив, що за винагороду може вплинути на підлеглих, аби забезпечити вільне перевезення територією Вінниччини деревини без необхідних документів. За свої послуги він хотів по 100 доларів (на той момент 2,5 тис. гривень) за проїзд однієї вантажівки з лісом.

Дармограй наголосив, що безперешкодне перевезення лісопродукції без документів можливе тільки з його дозволу. Підприємцю слід було назвати номерні знаки вантажівок та день їхнього проїзду, щоб керівник попередив своїх підлеглих, кого не треба зупиняти.


У липні 2022 року вантажівка «КАМАЗ» вільно зробила перші три ходки з деревиною із села Вівсяники в напрямку смт Турбів. Того ж дня поліцейський на свою картку отримав 7,5 тис. гривень винагороди.

19 липня територією області знову вільно тричі проїжджав «КАМАЗ» із деревиною. У той день обвинувачений зустрівся з чоловіком на АЗС «Сенс», щоби знову обговорити питання безперешкодного проїзду. Проте його викрили під час передачі 7,5 тис. гривень.

У суді обвинувачений не заперечував скоєне і щиро розкаявся. Йому призначили узгоджене покарання у вигляді 34 тис. гривень штрафу. На даний час Дармограй звільнився з поліції та мобілізований до ЗСУ.

Як кажуть в Одесі, випадкових правопорушень не буває. Всіх успішних порушників кришують зацікавлені працівники силових структур. Це величезні гроші, які досі обминають наш куций воєнний бюджет.