Популярний український телеведучий Андрій Доманський неодноразово потрапляв у скандали через неоднозначну громадянську позицію. Після того, як росія напала на Україну в 2022 році, “перевзувся”, потім видалив сторінки в соціальних мережах.

Як повідомив радіоведучий Слава Дьомін на своєму каналі в Youtube, посилаючись на слова спільних знайомих, 49-річний Доманський залишив територію України. Це сталося уже під час повномасштабної російсько-української війни.

Так, за даними Дьоміна, Доманський виїхав з України до однієї з балтійських країн — Естонії, Латвії чи Литви. Ютубер запропонував телеведучому зробити інтерв’ю, але той, заявив Дьомін, прочитав повідомлення і не відповів.


Ймовірно, перетнути кордон чоловік міг легально як багатодітний батько. Від першого шлюбу у Доманського двоє дітей — Василь та Лада (2000 й 2004 року народження), від стосунків із ведучою Лідією Таран – 15-річна дочка Василиса. З 2011 року шоумен одружений з Мариною Доманською, у пари двоє дочок: 12-річна Кіра та семирічна Віра.

Телеведучий в останні роки працював на телеканалі "Інтер". Регулярно брав участь у концертах, присвячених Дню перемоги. Там, до речі, використовували радянську символіку. Одна із скандальних фраз із вуст Доманського стосувалася вулиць, які, на його думку, перейменовують на честь "фашистських злочинців".