За впровадження політики «руского міра» та викрадення проукраїнських громадян: Нацполіція повідомила підозру 12 колаборантам

Вони гвалтували вагітних та дітей.

Серед підозрюваних – керівники окупаційної влади та псевдополіції Нової Каховки.

Зокрема четверо громадян сіли в крісла «главы гражданско-военной администрации», «заместителя главы ГВА», «начальницы Центра гуманитарной помощи», «главы комитета спасения за мир и порядок».

А восьмеро правоохоронців присягнули на вірність ворогові та почали працювати у псевдополіції – керівна ланка «полиции Новой Каховки», «начальник ИВС», «участковые» та інші посади.

Ці «кремлівські маріонетки» організовували мітинги та паради, самі в них брали участь, пропагували ідеологію «руского міра», залякуванням змушували місцевих людей використовувати символіку та переходити на гроші країни-агресора.

Знімали пропагандистські ролики та розповсюджували їх на заборонених в Україні російських ресурсах.

Також встановлено, що фігуранти здавали патріотично налаштованих громадян України, які опинилися під окупацією, зокрема і очільників міст, фсб, російським військовим.

Окрім того, за вказівкою керівників окупаційної влади псевдоправоохоронці викрадали та незаконно утримували патріотів.

14 вересня за результатами зібраних доказів про підозру повідомлено 12 особам залежно від участі у кримінальній діяльності. Їм може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі.

Телефонні розмови колаборантів на відео

Нацполіція України