Після побаченого – як московські попи обкрадають храми… і брешуть перед іконами переконані очевидці цього святотатства  Михайлівській церкві, яку ви бачите на фото, 126 років.

Але зайдіть туди і подивіться, що там ще залишилось… зі старовинних книг, ікон, утварі!

Коли я побачила виставлені ось ці фото моїх земляків із вже пограбованого храму, де мене хрестили і чотири покоління предків – мало не зупинилось серце!

Так сталось із тими, хто прийшов на першу службу у цей храм, після того, як громада вирішила перейти до ПЦУ…

Як? Як же так можна обікрасти дім Божий?! І хто – священник Олександр, який вчив Божим заповідям 30 років людей, куди несли пожертви всі хто міг… котедж громада подарувала.

Виявляється, все що було у храмі – від ікон до утварі – все священника….

А книгу обліку пожерт прихожан ну хтось десь подів!)))

– Він так, вибачте, перед іконами обманював, що навіть учасники церковного хору не витримали і прямо в очі заявили:

– Так як ми вірили вам 30 років

Так зараз зневажаємо вас!

– уявляєте що там творилось, що люди це казали тому, до кого ходили на сповіді?!  Не уявляєте? То подивіться на цей шоковий репортаж. Бо коли зек якийсь залазив в церкву і викрадав якусь ікону чи кошти – люди говорили про подвійний злочин – перед Богом і за земними законами.

А що скажете про ось таке святотатство руками ще вчорашнього настоятеля?

– Вкрадена більшість з необхідних атрибутів з вівтаря. Вас що за ці 30 років, коли був попередній священник, не причащали, не хрестили, не вінчали, не відспівували ваших рідних? – розгублено запитав під час передачі храму новий священник ПЦУ Дмитро.

– Все тут було і все робили по християнськи, отче, по християнськи хотіли і розійтись, повірили священнику, що залишився в МП… служив він тут до того, як документи виготовляли. А виходить під приводом служб і ось це розкрадання  храму відбувалось? Обурена громада звернулась до поліції із заявою.

І знаєте що далі? Лише в одній ТГ обкрадених храмів виявилось вісім! Священниками!

Так ось, шановні люди, знайте! Ніколи не довіряйте священникам Московського патріархату, бо вони вже давно стали на шлях брехні, коли вибрали Кіріла. Що їм вчинити ось таке святотатство, не дивлячись на те, що це великий гріх – бачите на  конкретному прикладі!

Що це було – такий розгром для звіту московським кураторам, елементарна жадібність, помста?

А де за цим святотатством Бог?

Ось так пройшовся «рускій мір» руками московитських попів по громаді!

Може хоча б після цих фактів в деяких зазомбованих ним відкриються очі?! Ні, цих шарашників в рясах треба забороняти. Нічого доброго вони Україні не принесуть.

На фото: таким був храм у Новоставцях, Хмельниччина. І таким став після прикладених рук «клірика отця» та зазомбованих ним/ми

Тетяна Редько