«Вчора справи їй передала. Знаю, що буде важко. Але ця робота дуже важлива для країни, бо війна триває», — Ганна Маляр.

Вінничанку Наталю Калмикову призначили заступницею міністра оборони

До цього Наталя понад півтора року очолювала Український ветеранський фонд Мінветеранів.

– Вона фактично з нуля зростила потужну установу — чи не єдину в Україні, що дієво допомагає українським ветеранам: фінансовою підтримкою їхніх власних підприємницьких ініціатив, психологічною та юридичною допомогою, важливою аналітикою та репрезентативними соціологічними дослідженнями, – кажуть її колеги по фонду.

У послужному списку Калмикової –  посади радниці Командувача Сухопутних військ ЗСУ та заступниці директора у фонді «Повернись живим».

Вінничани знають Наталю як волонтера ще з Революції Гідності та випускницю приватної школи “АІСТ”.


Сама ж Наталя так прокоментувала своє призначення:

- З великою гордістю та вдячністю повідомляю вас, що була призначена на посаду заступниці Міністра оборони України. Це величезна відповідальність, які я приймаю з глибоким почуттям поваги.

Хочу висловити найглибші подяки нашому Верховному Головнокомандувачу та Уряду за довіру та можливість служити нашій країні у цій важливій ролі. Це велика честь працювати на благо нашої Батьківщини, на захист наших громадян і наших земель.

Ми всі щодня маємо змогу жити у вільній країні завдяки надзвичайним жертвам та відданості наших Сил оборони. Вони є символом нашої мужності, відваги та віри в майбутнє, і я буду продовжувати своє служіння для них, тепер з новими завданнями.

Давайте працювати разом на благо нашої країни, нашої свободи та майбутнього. Ваша підтримка та віра для мене безцінні. Дякую вам всім! Слава Україні!

Каріна Маєвська