З приводу мишачої метушні навколо керівника обласного клінічного центру інфекційних хвороб. Є така, перевірена життям мудрість: “Якщо не зрозуміло, про що йде мова, то йдеться про дуже великі гроші”. І ці гроші вже дуже добре і ніби “законно” навчилися красти у громади наші чиновники.

Беремо останніх12-15 років. Той на території медустанови збудував три маєтки для себе і найближчих родичів.  Нічого. Ті на території медзакладів звели приватні медичні центри з аптеками. Не помічаємо. Бо свої, діляться.

А тут, можливо, ніби десь якусь літру пального продав дешевше. І це ще не доведено, ще тільки мають розслідувати. Чоловік, навіть, не вкрав пару гектарів комунальної землі, не збудував собі маєток на території лікарні, успішно розвивав центр, без зауважень пройшов аудит в минулому році… Правда, дивно звучить.

Але такі не у фаворі. Бо з ними важко рішати схеми та договорняки, щоб красиво, як Остап Бендер, вилучити на свою користь пару десятків га. дорогої комунальної земельки. Бо вже все забудували. За винятком тих ділянок, через які люди вийшли на протест.

Вінничани, скільки ви ще будете дивитися, як вас тримають за лохів? Скільки ще віддаватимете аферистам даром ті ресурси, які мають іти на розвиток громади, на підтримку ЗСУ?

Виходьте на протест. Захищайте порядних керівників і ресурси громади!

Андрій Сергійович, вінничанин