Восени був проведений перший прозорий конкурс на це місце. І тоді його виграв юрист, а згодом заступник голови Оратівської районної ради Олег Чугункін. Але свого призначення він чекав більше року. Кажуть, що весь час відбувались якісь перевірки. Лише 23 лютого Президент нарешті підписав розпорядження про призначення голови Оратівської РДА. Щоправда, зі строком випробування три місяці.

Олег Чугункін серед місцевих користується авторитетом, адже він — учасник АТО. На передовій був із серпня 2014-го по вересень 2015-го на 29-му блокпості у Луганській області. Брав участь у боях у Бахмутці, Новотошківському, під Щастям та іншими «гарячими точками».

– Останній період я лікувався у військовому госпіталі. В понеділок після обіду відбулось моє офіційне представлення. Звісно, тепер на мені ще більше відповідальності. Щодо емоцій, то скажемо так: треба роботу робити, — сказав Олег Чугункін. — Буду й надалі допомагати воїнам АТО, адже для мене це дуже близька тема. Крім того, маємо й інші питання.

Це реформа медицини, яку хочеться безболісно прийняти та пройти. Це і реформа у галузі освіти, є певні напрацювання щодо ремонту доріг, наповнення місцевих бюджетів. Будемо старатися виводити Оратівщину на найкращі позиції не лише в області, а й країні. Щодо того, чи відсвяткую посаду, то в принципі я не вживаю алкоголю. Але думаю, що кохана дружина бокал шампанського за моє здоров’я вип’є.

Додамо, що 15 січня голова Вінницької ОДА Валерій Коровій відрекомендував новопризначеного голову Тиврівської районної державної адміністрації. Ним стала не чужа для району людина — 42-річний Віктор Бойко. З квітня 2016 року виконував посадові обов’язки голови адміністрації.

Тим часом півтора року залишається «обезголовленим» Липовецький район. Екс-голові РДА Івану Демихіну інкримінували шахрайство — заволодіння чужим майном шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілому. Тривають судові засідання.

Нещодавно був проведений конкурс на заміщення посади голови. Переміг у конкурсі Віктор Миколайович Данильченко. Він родом з Іллінецького району. Зараз заступник директора департаменту житлово-комунального господарства ОДА, начальник управління транспорту. Коли його офіційно призначать на посаду — невідомо, адже триває відповідна спецперевірка. Хоча ходять розмови, що таке затягування через нардепа, який не хоче бачити Віктора Данильченка на цій посаді.

Вікторія Снігур