На сесії депутати Вінницької міської ради ухвалили зміни до бюджету громади 2023 року. Метою є забезпечення подальшого здійснення необхідних заходів із протидії військовій агресії росії. Головний акцент цього рішення – підтримка сил безпеки та оборони.

Із виділених 65,5 млн грн кошти розподіляться таким чином:

57,5 млн грн – це кошти, які закумульовані у фонді підтримки ЗСУ. Вони підуть на обороноздатність, закупівлю обладнання для військових частин, оплату безпілотників та інших речей, необхідних для виконання службових завдань нашими Захисниками та Захисницями.

Цим рішенням також передбачено фінансування на проведення ремонтних робіт у військових частинах, де оборонці несуть службу, в тому числі і після повернення з передової, потреби військового шпиталю, посилення тероборони.

Ще 2,3 млн грн спрямують на підтримку правоохоронців, які забезпечують правопорядок на території громади. Ці кошти в том числі будуть спрямовані на облаштування робочих місць поліцейських офіцерів громади, придбання додаткового обладнання для навчання підрозділів Національної гвардії.