У Вінницькому музично-драматичному театрі зібрався справжній аншлаг, адже такого дійства вінничани ще не бачили… На прем’єрний показ до Вінниці спеціально приїхали люди з інвалідністю із Києва та багатьох  областей України.

Ідея поставити  інклюзивну виставу, яка об’єднає на одній сцені звичайних і особливих акторів, любителів та профі, танцівників, молодих і поважного віку людей, належить громадській організації «Гармонія» та колективу відомої танцювальної студії «Болеро»…

– Мета спектаклю – надихнути людей з інвалідністю повірити в себе та впевнено йти до мети, бо насправді всі бар’єри в нашій голові, а не в дійсності, – переконана урядова Уповноважена з прав людини з інвалідністю, голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк. – Наш інклюзивний спектакль вдалося реалізувати за підтримки Британської ради та надзусиллям і терпінню режисера-постановника Тетяни Чистякової. Вона каже, що працювати з такими артистами було їй в задоволення… Але я знаю, якими нервами, мозолями і важкою працею далась ця прем’єра!

– Репетиції у дівчат із  «Гармонії» тривали більше року. Тренувались  двічі на тиждень. Вони дуже старалися, – визнає Тетяна Чистякова. – Ми підготували 8 різних танців – вальс, танго, диско та сучасні жанри. За допомогою танцю прагнули показати усі пори року. Це було феєричне дійство, яке надовго запам’ятається вінничанам та гостям міста.

Усі зібрані кошти від продажу квитків на «Пори року, або Yes I can» направлені на придбання спеціальних візків для танців. Вартість кожного – 26 тисяч гривень.

Сергій Годун