Предки одягали все найновіше, святкове, світле. Жінки йшли в ошатних сукнях або спідницях, на голові зав’язували святкові хустки. Люди намагалися надягати біле, щоб показати чистоту своєї душі і віри в Бога.

Однак у нашому світі все трохи змінилося. Якщо раніше цінувалася натуральність і жінки навіть не використовували косметику, то зараз без макіяжу на вулицю в люди практично ніхто не виходить.

Якщо з одягом все зрозуміло, що можна і не можна носити до церкви, то з макіяжем питання залишається відкритим. То чи можна фарбуватися жінкам при поході до церкви.

Кожна красуня намагається виділитися і підкреслити косметикою свої найкрасивіші частини обличчя. Попри те, що макіяжем ми вже трохи змінюємо наш зовнішній вигляд і він стає не зовсім натуральним, використання косметики не є гріхом.

Ви можете прийти до церкви нафарбованою. Однак є одне дуже важливе “але”.

Якщо ви хочете помолитися перед іконою і поцілувати її або попросити у священника благословення, після чого потрібно поцілувати його руку і хрест, то вам не варто фарбувати губи помадою. Вся річ у тому, що сліди вашої помади можуть залишитися там, до чого ви доторкнетеся губами. Ми думаємо, що не варто уточнювати, скільки помади буде на іконах або хрестах, якщо всі жінки будуть підходити до них з нафарбованими губами.

Якщо вас цікавить питання, чи можна йти до церкви з нафарбованими нігтями, то відповідь дуже проста і коротка. Звичайно, ви можете піти з манікюром, використовуючи будь-який колір лаку.