А нардеп закликав правоохоронні органи зайнятися підривною діяльністю мовознавиці

Скандал навколо висловлювань мовознавиці Ірини Фаріон щодо російськомовних “азовців” не вщухає. Екскомандир полку “Азов”, майор ЗСУ, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін відповів на закиди.

Реакція з’явилася в Телеграм-каналі Жоріна, який військовий веде українською мовою. Воїн зазначив, що перша публікація російському на його каналі присвячується особисто Ірині Фаріон.

“Ніхто тобі не давав права відкривати рота у бік бійців “Азову”, Третьої штурмової чи будь-якого другого підрозділу української армії. Тому просто йди ти нах*й! P.S. Правоохоронним органам уже давно час звернути увагу на діяльність цієї кінченої п*зди, яка розколює українське суспільство за ФСБшними методичками”, – зазначив Жорін.

Як ми уже повідомляли, українська мовознавиця, докторка філологічних наук та екс-нардепка Ірина Фаріон відзначилася скандальними докорами воїнам полку “Азов”, які розмовляють російською мовою.

“Я категорично цього не приймаю. У мене запитання до них: що вам, хлопці, заважає, коли ви такі моцні? І ви дуже розумні. Що вам заважає виконувати 29 статтю закону про Збройні сили України. Ви, хлопці, знаєте, що таке дисципліна в армії? Якщо в армії немає дисципліни, то немає армії, це зброд тоді”, – сказала Фаріон.

Натомість журналістка Яніна Соколова відповіла, що попри використання російської мови, “азовців” не можна назвати “к*цапами”. Однак Фаріон заявила, що й українцями їх не вважає.

Українці у соціальних мережах розкритикували її слова. Втім, сама Фаріон лише загострила суперечку.Скандальні висловлювання Фаріон про українських захисників

Про ситуацію публічно висловився нардеп Єгор Чернєв. Він зазначив, що під час війни такі її дії є особливо небезпечними і становлять загрозу національній безпеці України.

Більше того, заступник голови Комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки нардеп Чернєв закликав СБУ перевірити скандальні висловлювання Фаріон, яка образила українських захисників.

“Ірина Фаріон публічно заявила, що не вважає українцями тих наших воїнів, які спілкуються на фронті російською мовою. Цим блюзнірством, як на мене, вона поставила знак рівності між окупантами та тими, хто жертвує своїм життям, боронячи Україну. На моє переконання ця особа вже тривалий час цілеспрямовано та системно працює на розкол суспільства та розпалювання ворожнечі між українцями. Особливо підозрілою для мене така діяльність є в контексті радянського минулого Ірини Фаріон”, – написав він у Facebook.

“Тож як заступник голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки закликаю Службу безпеки України здійснити перевірку висловлювань Ірини Фаріон протягом воєнного стану на предмет вчинення кримінальних злочинів та вжити всіх заходів для недопущення ведення будь-якої підривної діяльності у нашому тилу. Прошу вважати це офіційним депутатським зверненням”, – додав він.

А що думаєте ви про висловлювання Фаріон на адресу захисників з “Азова”? Заходьте в коментарі.