Випадково у таких випадках не прилітає. Міністр оборони вже повідомив, що буде проведене розслідування. І що? Ще якогось одного «недолугого» штабіста позбавлять премії?

Скільки вже ми втратили через цю недолугість, через цю злочинну недбалість? А, швидше за все, — очевидну зраду? Кордівці, вертоліт з усім керівництвом МВС, «гава», зловлена диспетчером під час тренувальних польотів кращих військових льотчиків…

Скільки їх ще має бути? Кому прийшла в голову думка зібрати найкращих артилеристів
128-ї гірськоштурмової бригади в один день і в одному місці, фактично на лінії зіткнення?

У кого ще є сумнів стосовно кротів, щурів та 5-ої колони, котрі повлазили у всі оборонні структури і щохвилини роблять свою зрадницьку справу, заробляючи іудину копійку?

Одна рашистська ракета – і мінус більше 80 українських богів війни. А 28 (за даними підроз­ділу – 19) з них вже нагородять посмертно. І невідомо, чи врятують всіх поранених. Хіба не зрозуміло, що це диверсія? Хіба не очевидно, що так не можна і не треба робити на передовій лінії зіткнення, коли підступний і цинічний ворог має достатньо технічних можливостей контролю за всім, що відбувається з нашого боку. А крім того, має потужну агентурну мережу наводчиків з числа колаборантів та «ждунів».

Насправді, це дуже важка втрата для 128-ї бригади, ЗСУ та всієї України. І страшно подумати, що за цим може стояти якась мерзота з підкуплених штабістів чи якийсь запопадливий місцевий перевертень. Як це вже було не раз...

Але за будь-яких обставин жодна спроба списати все на збіг обставин суспільством не приймається. Балістична ракета «Іскандер М» занадто дорога, щоб випускати її навмання. Її наводять корегувальники.

Хтось дав команду воїнам зібратися для вручення нагород саме в тому місці в той час. І хтось з ворожих агентів це знав. А, можливо, це одна й та ж особа. Хто?

Анатолій Жучинський