Скандально відомий американський комерсант Ілон Маск за останні місяці неодноразово висловлювався на користь країни-агресора РФ. Наразі він відзначився новою і вельми маячною заявою.

В одній з так званих аудіокімнат належного йому сервісу мікроблогів X (колишній Twitter) Маск безсторонньо висловився про президента Володимира Зеленського і чомусь сказав позитивні слова на адресу головкома ЗСУ генерала Валерія Залужного.

“Я думаю, що Залужний точно той, хто цінує життя своїх людей. І тверезо дивиться на те, що відбувається насправді. Зеленський давно вже живе у своїй реальності м”ясника, і ця реальність не відповідає дійсності”, ‒ заявив він.

Маск кілька місяців тому потрапив у скандал через свої висловлювання щодо війни Росії проти України. Бізнесмен закликав до “припинення вогню” і назвав війну в Україні – “безнадійною ситуацією”.

Трохи раніше Маск зганьбився заявою про касетні бомби для ЗСУ. За його словами, рішення США передати Україні боєприпаси є “лицемірним”. Маск вирішив, що з постачання касетних боєприпасів Україні нібито нічого доброго не вийде.

В Офісі президента оперативно відповіли на маячню Маска щодо “здачі України”. Відмова від підтримки України точно не припинить війну, впевнений радник керівника ОП Михайло Подоляк.