Комбат Третьої штурмової закликав мобілізовувати студентів

Командир штурмового батальону 3 окремої штурмової бригади Петро “Ролло” Горбатенко заявив, що час мобілізувати 18-20-річних студентів, а не 50-річних чоловіків з хронічними захворюванням.

Про це військовий сказав в інтерв’ю журналістці Наталії Мосейчук. За його словами, українському війську необхідна ширша мобілізація.

“Потрібно мобілізовувати, з усією повагою, не старих дідів. Ну, 50-річні – це ще не старі діди… Але, коли доходить до бойових дій, усі вони схожі на старих. Чому? У них вже купа хронічних захворювань… Треба мобілізовувати 20-річних, 18-річних. У чому проблема? У тому, що це студенти? Ну, і що? Студенти не мають воювати? Мають. Вони не підходять? Підходять. Вони що не вміють, не готові, не народження для війни? Ніхто не народжений для війни. Все здобувається. Питання у підході до підготовки”, – заявив Горбатенко.

Як уже повідомлялось, Головнокомандувач Збройними силами України, генерал Валерій Залужний заявив про необхідність розширити категорії громадян, які можуть бути призвані на навчання або мобілізацію.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що питання мобілізації в Україні є складним, але не настільки катастрофічним, що треба кричати “караул, все пропало”. Однак, прогнозується, що мобілізація в Україні буде посилена.