16 листопада до Вінниці доставили двадцять третій трамвайний вагон «Tram2000», які надходять до міста з весни. Швейцарські партнери передають ці трамвайні вагони безоплатно.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

«Ми дякуємо Швейцарській Конфедерації за таку підтримку нашого міста. Варто наголосити, що швейцарські партнери, у межах проєкту «Цюрихські трамваї», передають ці трамвайні вагони безоплатно. Вони мають ряд своїх переваг у порівнянні зі звичними для нас всіх вагонами «Mirage» та «Karpfen». Зокрема, це м’які сидіння. Після проходження всіх технічних та юридичних процедур, цей трамвай також залучать до пасажироперевезення», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності ВМР Андрій Сорокін.

Перед випуском на лінії на трамвай встановлять передні та задні повороти, стоп-сигнали, дзеркало заднього виду, в тому числі ліве, інформаційну систему, а також – систему оплати проїзду. Окрім того, там додають, що швейцарський вагон також має пройти ряд юридичних процедур. Зокрема, реєстрацію в інспекції електротранспорту.

Всі трамваї приходять до Вінниці у задовільному стані, оскільки ще нещодавно вони перевозили пасажирів у Цюриху. Наразі 16 таких вагонів курсують маршрутами Вінниці.

Довідка:

Співпраця Вінниці зі Швейцарською Конфедерацією триває ще з 2006 року. У рамках першого етапу проєкту «Цюрихські трамваї» (2006-2011 роки) місто отримало 116 трамвайних вагонів.