Українська зірка естради Наталія Дзеньків (Lama) була єдиною дитиною в сім’ї. Виховувала її бабуся, так як батьки майбутньої співачки, також артисти, постійно були на гастролях. Через це, як стверджує сама Лама, вона виросла егоїсткою.

В інтерв’ю для Rostyslove Production співачка зізналася, чому не обзавелася своїми дітьми – приводити в цей світ нове життя, тому що “так прийнято” їй не хотілося, а гострого материнського інстинкту вона не відчувала.

“Є від природи мами – все їхнє життя в материнстві. В моєму творчому житті у мене не було потреби такої. Я ніколи не відчувала, що мені була потрібна дитина. Це було в 20 років, потім в 23 хтось каже: “Чому в тебе дітей нема?”. Я думаю: “А реально, треба ж діти, у всіх є діти”. А потім: “Та ні, я не хочу дітей. Чому я маю когось слухати? Це ж їхнє життя, їхній вибір”. І так спливали роки і мене ніколи не тягнуло”, – каже Дзеньків.

Її партнер, з яким Лама у стосунках вже 7 років, поважає її вибір. Разом вони виховують собаку, а також займаються самовдосконаленням. Близькі співачки прийняли її рішення присвятити себе творчості, а не дітям.

“І так само мій теперішній чоловік, він є так само духовно продвинутий в цій історії. Нам достатньо собаки. Це ж відповідальність. Я розумію, що я творча людина. Мене вистачає, чесно кажучи, зараз на себе, на сім’ю, і на собаку. Я не знаю, чи зможу писати пісні, чи зможу керувати проєктом. Бо це вже є дитина і треба повністю жити цим життям”, – пояснює 47-річна співачка.