Так, Бенюк вважає, що Фаріон “сказала правильну річ”. На думку артиста, ті українці, які продовжує спілкуватися російською мовою, продовжують просувати “рускій мір” в Україні:

“І це треба визнати всім. У першу чергу – керівникам держави, які це спонукають, всім працівникам, які працюють у державних установах, керівництву української армії і командирам, які дають присягу на служіння Україні українською мовою. Фаріон сказала правильну річ і не побоялася це зробити під час війни”, – заявив артист, пише oboz ua.

Бенюк додав, що вважає “загарбниками” тих українців, які продовжують спілкуватися російською мовою після початку повномасштабної війни. А тим більше, якщо вони не припинили говорити ворожою мовою, виїхавши за кордон:

“Треба замислитися тим людям, які виросли в Україні. Їм ганьба! Те, що вони захищають Україну, – супер. Але вони захищають, розмовляючи мовою загарбника. Це неприпустимо. Вони повинні це зрозуміти і змінити своє ставлення до найважливішого – громадянства України. Бо той громадянин України, хто є носієм мови, вважається її громадянином, а всіх решту я вважаю загарбниками. Це стосується і українців за кордоном. Якщо вони не спілкуються українською мовою, то які вони українці? Їх треба викреслювати і казати, що вони росіяни”, – впевнений Бенюк.

Як відомо, скандал навколо Ірини Фаріон розгорівся після того, як вона звинуватила військових у тому, що вони спілкуються російською мовою. Вона заявила, що “не може назвати” українцями бійців, які не говорять українською. ЇЇ вислови викликали хвилю обурення в суспільстві. Після цього Фаріон звільнили з посади викладачки кафедри української мови Національного університету “Львівська політехніка” через “аморальний” проступок.

Однак професорка вважає своє звільнення незаконним і готує позов до суду на адміністрацію університету.