У Польщі переселенець з Вінниччини п’яним після сварки задушив дружину вночі. У цей час прокинулася 4-річна донька, тому він вирішив вбити і її, і другу доньку (їй було лише півтора року). У живих залишив лише 11-річного сина дружини від першого шлюбу. Як він пояснив в поліції, його не вбив, бо не його син.

«33-й канал» розшукав його знайомих і дізнався, хто ж він, цей вбивця?

Як не дивно, це відомий кухар, який рекламував ресторани, які відкривав із власниками.

Юлія Трончук, дружина, яку задушив цей душогуб, – родом із Вінницької області, з Хміль­ницького району, із села Сигнал, що біля Козятина. Вона єдина донька у батьків. У селі розповідають, що родина загиблої жінки благополучна, батьки працюють. Мати Юлії Людмила та її чоловік Василь дуже любили свою дочку, допомагали з онуками.

– Чого вона з відносно мирної Вінниччини поїхала до Польщі? Та ще й з трьома дітьми? Щоб цього душогуба вберегти від мобілізації? То ось він як за це відплатив. Боже, садюга, двох ангелочків, власних кровинок задушив! Батьки ходять чорні від горя! Та якби ми до нього добралися, роздерли б! А ще рашистам дивуємось!

Та ця погань, здається, і в Москві жила! Заразився там цим рашизмом-садизмом? — обурються земляки вбитої жін­ки. — Він тут усіх тією Москвою надовбував. Ось, мовляв, яке там те, та інше… — кажуть колишні колеги.

Сергій поїхав до Польщі ще в 2017-му. До цього мав дружину і двох дітей. Поспішно зійшовся з розлученою Юлією. Їй було 29. Йому 42.

У Польщі влаштувався в дуже престижному ресторані. Забрав туди Юлію через рік. Вже там народились дівчатка, яких власноручно і задушив.

Данилко – син Юлії, єдиний, хто вижив, хоча навіть важко уявити, що він переніс, – від першого шлюбу. У 2018 році Юля вийшла заміж вдруге за Сергія Трончука. Чоловік був на 13 років старший за Юлю.

У Сергія Трончука у Козятині вже була сім‘я. Там є двоє дітей. Кажуть, що й у Москві була…

Він не був мешканцем села Сигнал, тож про нього тут ніхто нічого не знає. Жив та працював у місті Козятині Вінницької області. Був шеф-кухарем ресторану «Кристал». Працював у кафе «Хуторок» і «Сіті-парк».

У Козятині розповідають, що Сергій досить відома особа. Він брав участь у шоу на кращого кухаря. Навчався майстерності у Москві.

Один із кухарів, який брав участь у конкурсі кухарів разом із Трончуком, що проходив у Вінниці і давав «33-му» інтерв’ю, розповів, що Сергій був дуже амбітною і егоїстичною людиною.

- Зі своєю родиною, мамою та вітчимом, він поїхав навчатися на кухаря до Москви. Шеф-кухарем став у 22 роки, працював у елітних закладах Москви.

Хвалився, що навчався у французької зірки А. Дюкаса та дружив із російським відомим кухарем Андрієм Маховим.

Сергій Трончук в оточенні організаторів та експертів конкурсу

Люди почали говорити, що він начебто співпрацював із Пригожиним. І що там потрапив у якісь розборки та втік до Козятина.

Погодьтесь, дивно це все виглядає — російська столиця і містечко на Вінниччині.

Сергій вважав себе богемним тусовщиком. А ось своє особисте життя ретельно приховував.

Про свою роботу він висловлювався дуже пафосно. Вважав себе геніальним шеф–кухарем. Квзав навіть, що він трохи ду­хівник.

- Якщо інші втікали до Польщі через розбомблене житло та ведення бойових дій, то Сергій потягнув туди Юлю, щоб там зачепитись і стати в Польщі таким же відомим. Але, напевно, не зміг. Друга донька вже народилась під час війни.

Богемного чоловіка дратувало все…

Ось якими враженнями поділилась одна із організаторів конкурсу кухарів Олена:

- Мене шокувало, що цей Сергій там із стрічкою українською всюди по судах. Як його затримували і як садили в тюрму. Вона на рюкзаку. Уявляєте, скільки там він нам негативної слави зробив? А я пам’ятаю, що він навіть не розмовляв українською та і участі у конкурсі він не брав. За його участь проплатив ресторан «Хуторок». Він побухав три дні в ресторанах з групою, порозповідав, який він «геній», про Москву і які він «зірки з неба там хватав»… і змився. Передав там через когось, що він поїхав на заробітки за кордон.

– Він у Познані, великому місті у Польщі, влаштувався кухарем у ресторан. А потім його звільнили. Пив, не працював. Мені здається, що він ще в Москві присів на азартні ігри. Ось там, кажуть, програв велику суму. Тому звідти і втік.

І, напевно, продовжував грати й у Познані, - ділиться приятелька Юлії.

Багато ЗМІ писали про нього як фіналіста конкурсу шеф-кухарів. Хоча він таким, як зізнались організатори, не був. У молодості був шоуменом. Вів дискотеки.

У Польщі, скоріше за все, вони жили, бо отримали посвідку вже після війни як бі­женці. Бо ж ні Юлія, ні чоловік не працювали. Але старша дівчинка Марійка відвідувала дитячий садочок. З півторарічною Дашею мама сиділа. Даня ходив до школи.

Ось які подробиці повідомили у прокуратурі Польщі:

- Польським слідчим Трончук розповідав, що в родині були сварки через те, що він п'є та не працює. Того вечора, 13 листопада, вони знову посварилися, Юлія пішла спати нагору разом із доньками.

Вночі п'яний чоловік увійшов до кімнати й задушив свою дружину. У цей час прокинулася одна з дочок, тому він вирішив убити її, а також другу доньку. 11-річний Даня спав у іншій кімнаті й нічого не чув.

Вранці Сергій заборонив хлопчику входити до кімнати мами, сказав, що вони захворіли, у них ковід. Тому спочатку кімнату потрібно обробити.

Чотири дні Трончук жив у будинку із трьома тілами своїх рідних. А вже 18 листопада він пішов до торгового центру, там підійшов до охоронця та заявив, що вбив своїх близьких. Охоронці викликали поліцію – його затримали.

Кажуть, що зробити це його змусила мати Юлії. Бо вона, відчувши біду, постійно йому телефонувала і розпитувала, де Юлія з дітьми. А тоді пригрозила негайно викликати поліцію. У поліції Сергій пояснив, що Даню не вбив, бо не його син. Слідчі кажуть, що на допитах винний поводився спокійно. Тільки коли його запитали, чи шкодує він про скоєне, чоловік розплакався.

Наразі його заарештували на три місяці, вбивці загрожує довічне ув'язнення.

Як пояснили нам у пресслужбі поліції, Сергія Трончука до України не повернуть. Він відбуватиме покарання там, де здійснив злочин.

Мама загиблої Юлії зі своєю сестрою вирушила до Польщі. Їм тепер потрібно забрати старшого онука та доставити тіла доньки й онучок для похорону в Україні.

Як тільки це вирішать, тіла Юлії із двома донечками — Дашею, якій навічно 4,5 року та Маші -1,5, привезуть на Вінниччину, щоб похоронити в рідному селі. Одразу три труни винесуть з однієї оселі. І зовсім не через рашистів, а душогуба-батька.

Тетяна Квасюк