В лютому до державного бюджету України Вінницькою митницею ДФС перераховано 232,8 млн.грн., з них до спеціального фонду спрямовано 5,2 млн.грн., до загального фонду – 227,5 млн.грн. Про це говорить її очільник Валентин Калашніков та додає, що у загальній сумі надходжень мито становить 19,4 млн. грн., акцизний податок – 1 млн. грн., податок на додану вартість – 206,8 млн. грн., плата за митне оформлення – 0,16 млн. грн., інші надходження – 0,27 млн. грн.

Протягом лютого 2018 року Вінницькою митницею ДФС здійснено митне оформлення 118 тис. тонн вантажів, пропущено через митний кордон України 29 тисяч транспортних засобів, 165 тисяч громадян. За результатами митних оформлень у Вінницькій митниці ДФС сальдо зовнішньої торгівлі товарами залишається позитивним і становить 18 млн. дол. США. Обсяги оподаткованого імпорту склали 18 тисяч тонн вартістю 39,7 млн. дол. США.

Як зазначає посадовець, з метою недопущення заниження бази оподаткування, митницею постійно здійснюється багаторівневий контроль достовірності декларування митної вартості товарів та її складових. За результатами роботи протягом лютого 2018 року базу оподаткування збільшено на 17,6 млн. грн., як наслідок – додатково перераховано до Держбюджету 4,1 млн. грн. податків.

Збільшено загальну суму митних платежів за лютий 2018 року і в результаті проведеної класифікаційної роботи, додаткові надходження склали 680 тис. грн.

Окрім того, з метою збільшення надходжень платежів до Держбюджету, у митниці проводиться посилений контроль за правильністю визначення країни походження товарів, митне оформлення яких здійснено в режимі найбільшого сприяння та з застосуванням режиму вільної торгівлі. Загальний економічний ефект по результатах роботи митниці у напрямку контролю за країною походження товарів протягом лютого 2018 року складає 104,8 тис.грн.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області
за матеріалами Вінницької митниці