Відзнаку отримала найкраща гімнастка Вінниччини, членкиня Національної збірної команди України, чемпіонка та призерка Кубків тa чемпіонатів України, учениця Вінницької школи вищої спортивної майстерності Лейла Юсіфзаде.

Також спортсменкам присвоїли омріяні розряди «Кандидат у майстри спорту України» та Перший розгляд з художньої гімнастики.

Нагородили членкинь збірної команди Вінницької області, які впродовж року відстоювали честь нашої області на змаганнях різного рівня.

Від імені Начальника ОВА Сергія Борзова, голови обласного відділення НОК України у Вінницькій області, Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна привітала талановиту молодь та передала сертифікат на 100 тисяч гривень для придбання спортивного інвентаря для збірної команди з художньої гімнастики Вінниччини.

«Наші юні спортсменки плідно працювали увесь рік, представляли Вінниччину на національних та міжнародних майданчиках. Долали власні страхи, внутрішні бар‘єри, щоразу покращували свій результат. – зауважила посадовиця. – Дякую тренерам, які завжди були поруч. Сильні сторони підкреслювали, а слабкі робили сильними. Щиро розумію батьків дівчат, які іноді жертвують своїм особистим графіком, часом, вкладають неймовірні зусилля та підтримують їх за будь-яких здобутих результатів».

Також Наталя Заболотна побажала усім кращого 2024 року та втілення усіх особистих планів та мрій.

«Розвиток художньої гімнастики на Вінниччині лише набирає обертів. У нас створені і діють відділення у Вінницькій обласній комплексній спортивній дитячо-юнацькій школі та у Вінницькій школі вищої спортивної майстерності. Цим може пишатися не кожна область України. Отож, ми маємо усе, аби рухатися вперед. Бажаю усім перемоги та миру. Це головне наше прагнення та мотивація!»  - резюмувала Перший заступник Начальника ОВА.

Спортсменки Вінницької обласної федерації з художньої гімнастики порадували присутніх своїми захоплюючими виступами.