У столиці Італії відбувся міжнародний турнір із художньої гімнастики Rome Cup 2023. На спортивну подію з’їхались 450 учасниць із 14 країн. Юні гімнастки з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 одержали перемоги у декількох вправах: м’яч, стрічка, обруч, булави та багатоборство.

У підсумку змагань спортсменки поповнили медальну скарбничку золотими, срібними та бронзовими нагородами.

Як розповіла старша тренерка МДЮСШ №1 та голова Федерації художньої гімнастики Вінницької області Ганна Миргородська, кожна гімнастка зробила свій внесок у командний успіх, показуючи високий рівень майстерності та техніки.

Цей турнір – черговий крок на шляху до нових висот, і ми віримо, що наші спортсменки продовжать досягати нових вершин у гімнастиці, – зазначила Ганна Миргородська.

Одна з переможниць міжнародного турніру в Римі Злата Величко розповіла, що окрім виступів на килимі, вони ще відвідали майстер-клас, який проводили італійські гімнастки, а також титулована українська спортсменка Ганна Різатдінова.
-Багато нового та цікаво ми побачили у Римі. Під час екскурсії відвідали такі визначні місця, як: Колізей, Римський форум, Пантеон тощо. Ми насолоджувалися прогулянками мальовничими вуличками цього прекрасного міста, – зазначила Злата.

Директор Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Сергій Таранчук, привітав гімнасток із гарним виступом.

-Турнір, який проходив із 26 грудня по 2 січня, виявився успішним для вінницької команди. Завдяки великому зусиллю та таланту наших гімнасток та тренерів, ми вибороли хороші результати. Особливі вітання нашим гімнасткам, які посіли призові місця у своїх вікових категоріях. Це свідчення наполегливих тренувань, таланту та великої праці. Ми пишаємося вами! – підкреслив він.

Вихованки Вінницької МДЮСШ №1 посіли такі місця:

Дівчата 2011 р.н.:

1 місце – Злата Величко (багатоборство, обруч, стрічка);
1 місце – Анна Мазуркевич (булави);
2 місце – Анна Мазуркевич (багатоборство, обруч);
3 місце – Катерина Дудчик (обруч);
4 місце – Дар’я Цимбалюк (обруч).

Дівчата 2012 р.н.:

1 місце – Марія Ежкун (мʼяч);
1 місце – Ульяна Черновська (обруч);
2 місце – Марія Ежкун (булави);
3 місце – Ульяна Черновська (мʼяч);
4 місце – Марія Кватернюк (обруч).

Дівчата 2014 р.н.:

3 місце – Марія Заремба (обруч).