«Фахівці нашого центру минулого року успішно пролікували близько 6 000 пацієнтів. Це 6 тисяч врятованих життів українців. І тут без жодних перебільшень. Адже серцево-судинні захворювання займають перше місце серед причин смертності дорослого населення. Надавати високопрофесійну лікарську допомогу, створити комфортні умови для пацієнтів та персоналу – було основним завданням, коли понад 10 років тому ми створювали такий центр у Вінниці. Зараз бачимо, що ця історія повністю себе виправдовує. Сьогодні Вінницький центр серцево-судинної патології є провідним в регіоні, продовжує розвиватись та надавати якісні медичні послуги. Дякую колективу за професійну роботу», – зазначає міський голова Сергій Моргунов.

У Вінницькому регіональному центрі серцево-судинної патології минулого року пролікували пацієнтів з гострим інфарктом, тих, хто потребував операцій на відкритому серці. Також медиками закладу були успішно стентовані 1427 пацієнтів, з них 815 – пацієнти з гострим інфарктом міокарду.

«Важливо, що Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології п'ять років поспіль займає лідерські місця з надання спеціалізованої допомоги пацієнтам з захворюваннями серця. Намагатимемося продовжувати цю тенденцію», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я ВМР Олександр Шиш.

Серцево-судинні захворювання в структурі смертності з року в рік займають близько 60%. Саме тому правильне професійне лікування цієї групи захворювань має надзвичайне значення.

«Загалом на пріоритет «Турбота» цьогоріч у бюджеті громади передбачено понад 800 мільйонів гривень, а це – 27 % коштів, які не входять до захищених статтей. На пріоритет «Стійкість» цьогоріч у бюджеті громади передбачено 1 мільярд 204 мільйони гривень, а це – 40 % коштів, які не входять до захищених статтей», - зазначили в міськраді.