За плечима військового майже пів тисячі успішних бойових польотів.

Про це повідомляють у Вінниці міській раді.

Олексій – вертолітник однієї з авіаційних бригад ПС ЗСУ. У 2007 році він закінчив Харківський університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба та отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) авіації” і розпочав службу в авіаційній бригаді ПСУ.

“За час проходження служби у підрозділі Повітряних сил Олексій зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Зокрема на таких людях тримається українське небо та наближається майбутня перемога. Олексій успішно вражав позиції противника, рятуючи цим життя українських бійців. Вертолітник скромно говорить про свої бойові успіхи. Проте ми маємо знати таких людей і віддавати належне їхнім подвигам. Вами пишається уся наша громада!”, – зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов.

На захист Батьківщини Олексій став ще у 2015 році. З початку повномасштабного вторгнення РФ він успішно виконав майже пів тисячі спеціальних бойових польотів, з яких п’ята частина – це бойові польоти на ураження наземних цілей противника.

“Основне – це виконати завдання, повернутися живим додому, повернути техніку та екіпаж і згодом готувати молодий льотний склад. Моя основна мотивація – сім’я, родина і захист країни. Заради цього я і йшов в армію”, – розповів захисник.

Два роки тому, указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі підполковник його нагородили й орденом “Богдана Хмельницького” III ступеня.