Його мета популяризувати патріотичні композиції та відкрити нові імена й об’єднати однодумців. Цього разу чи не найбільше овацій отримав виступ бандуристки Лариси Сичової. Вона виконала пісню композитора із Ямпільщини Валеріана Стратуци «Не журися, вишенько». В результаті жінка здобула перемогу у номінації «Виконавець».
– Історія цієї пісні дійсно особлива. Я вже давно товаришую із Валеріаном, який ще юнаком залишився жити у Росії, має велику та дружну родину. Часто він розповідав мені про своє дитинство, яке провів у рідній Михайлівці, що на Вінниччині. Із теплотою згадував про нині вже покійну матір, яка щоразу будила його до школи тим, що кидала на обличчя цвіт запашної вишні. Так і стало це дерево для композитора улюбленим на все життя, — розповідає молода поетеса та автор віршів до пісні Богдана Бартецька. — І одного разу Валеріан Стратуца запропонував мені написати вірші про вишню, а він створив музику. Так і вийшла у нас пісня, яка стала своєрідним гімном дитинства та спогадів про свою родину. Взагалі у нас із композитором Стратуцою більше 40 душевних композицій. Впевнена, що невдовзі їх буде слухати не лише Україна, а й увесь світ…
Додамо, що наш земляк Валеріан Стратуца — лауреат міжнародних і всеросійських конкурсів та фестивалів. У його доробку — 1450 пісень та романсів. Багато з них на слова Т. Шевченка, Л. Костенко, А. Ахматової та інших поетів.
Вікторія Снігур
Щиро дякую Вiкторiю Снiгур за пиемнi новини з моеi Вiнничини.Богдану Бартецьку за чудовий вiрш присвячений менi,Олексiя Курбанова композитора з Норвегii за обробку та аудiо запис,Ларису Сичову за виконання пiснi “Не журися вишенько” та Валерiя Воеводiна за чудовий вiдеоклiп.Щиро Вам дякую дорогi друзi!