В місті Лімасол, що на Кіпрі, триває Кубок світу з самбо. Вінничанин Антон Додон у складі Національної збірної виборов “золото” змагань. Спортсмен виступав у категорії 53 кг.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

На міжнародні змагання з’їхалися три сотні учасників із 12 країн світу. У перший день етапу Кубка світу скарбничка української команди поповнилась 12 медалями: 11 «золотими» та 1 «срібною». Одну з нагород найвищого ґатунку здобув вінничанин Антон Додон. Займається хлопець у Вінницькій МДЮСШ № 5 із 2017 року на відділеннях дзюдо та боротьби самбо. Тренують юнака Олег Бузовський та Володимир Беліков – викладачі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5.

Антон також є студентом першого курсу Національної академії Національної гвардії України. Цей талановитий спортсмен є неодноразовим чемпіоном України з самбо серед різних вікових категорій. Зокрема, торік у травні він здобув золоту медаль у категорії 53 кг на перших Європейських іграх із єдиноборств, де представляв учнівську збірну України.