Дана методика є інноваційною для України і спрямована на те, щоб підвищити мобільність пацієнта та пришвидшити реабілітацію після ампутації. Важлива перевага остеоінтеграції в тому, що вона повертає пацієнтові чутливість, він може відчувати і розрізняти поверхні, на які наступає.

Для нашої держави зараз дуже важливо мати можливість проводити такі операції, наразі проведено всього декілька таких операцій.

Фахівці ВОКЛ ім. М.І.Пирогова впроваджують новий напрям протезування за сприяння та допомоги одного з провідних спеціалістів у світі – австралійського ортопед – травматолога Муньєд Аль Мудеріс. Він зробив вже майже півтори тисячі подібних операцій по всьому світу. Його пацієнти ведуть активний спосіб життя і працюють без обмежень.

«Ідея остеоінтегрування – це швидка реабілітація та повернення до самостійного життя. Я маю пацієнтів по всьому світу – це люди, які потрапили в автокатастрофу, військові з мінно-вибуховими травмами, а також ті, хто постраждали внаслідок інфекційних та інших хвороб», – зазначив Аль Мудеріс.

Робити перші кроки на імплантованих протезах можна вже на другий день після операції. Ще за шість тижнів – повноцінно ходити.

Пишаємося тим, що для наших пацієнтів, які зазнали значних травм, стають доступними сучасні технології та методи лікування і реабілітації на базі ВОКЛ ім. М.І.Пирогова.