Дане рішення стало наслідком неефективної діяльності медичного коледжу під керівництвом директора Оніщенко К.М., яка відповідно до своїх посадових обов’язків здійснює безпосереднє управління діяльністю коледжу та відповідає за результати діяльності. Під керівництвом директора щорічно зменшувалась кількість студентів та не проводилась належна організаційна робота щодо набору студентів на контрактну форму навчання, здійснювалось неефективне використання бюджетних коштів про, що свідчать акти перевірок відповідних контролюючих органів.

Серед п’яти аналогічних медичних коледжів області питання щодо закриття закладу розглядалось лише по Бершадському району.

Директор коледжу Оніщенко К.М., яка відповідно до своїх посадових обов’язків має представляти коледж в державних та інших органах, не підтримала трудовий колектив та не підписувала звернення до органів влади з питань збереження функціонування Бершадського медичного коледжу.

Члени трудового колективу неодноразово зустрічалися з головою райдержадміністрації Іваном Стефанцовим, головою районної ради Михайлом Бурлакою, міським головою Михайлом Кольченком, співпрацювали з депутатами обласної Ради. Завдяки зусиллям районної та обласної влади, народного депутата України Миколи Кучера, депутатів районної та обласної рад питання щодо закриття медичного коледжу було знято з розгляду.

Під час зустрічей з керівниками райдержадміністрації та районної ради зазначалось, що для подальшого повноцінного функціонування коледжу керівнику спільно з колективом треба активно та наполегливо працювати над збільшенням кількості вступників, якістю надання освітніх послуг.

Про те, на сьогоднішній день, незважаючи на всі зусилля колективу щодо збереження навчального закладу, директор коледжу не докладає жодних зусиль для покращення становища закладу, немає жодних зрушень щодо покращення фінансово-матеріальної бази. На даний момент продовжуються фінансово-економічні порушення, зокрема – не в повному обсязі та не усім студентам виплачуються соціальні та економічні стипендії. Незважаючи на брак коштів, директор коледжу не вживає заходів щодо раціонального використання бюджетних коштів.

Трудовим колективом Бершадського медичного коледжу проведено загальні збори – за результатом яких висунуто недовіру керівнику закладу через бездіяльність та невідповідне виконання своїх службових обов’язків, зазначених в Статуті коледжу. Згідно рішення зборів трудового колективу подання про дострокове звільнення директора коледжу Оніщенко К. М. направлено до Вінницької обласної ради та Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА.

Вважаємо, що зміна керівника закладу надасть можливість надавати студентам якісні освітні послуги та здійснювати раціональне використання коштів для розвитку закладу.

Віримо, що спільними зусиллями трудового колективу, керівництва району, депутатів різного рівня, студентів та випускників навчального закладу Бершадський медичний коледж продовжить працювати та протягом багатьох років готуватиме висококваліфікованих, обізнаних, професійних медичних працівників.

Члени трудового колективу Бершадського медичного коледжу