– Детективна історія з наркотою, малолітніми шмарами і людськими пожертвами та дефективним кінцем сталась вночі на 21 березня 2018-го в Івано-франківську, – написав на своїй сторінці у Фейсбуку та виклав серію фото місцевий парамедик на псевдо Східний Вовк. – Бо десь біля опівночі до нас подзвонили з інформацією, що в місті накрили наркопритон , при вилученні доказів знайшли печатку і документи на благодійний фонд. Отож, що сталося. В одному з спальних районів міста, сусіди викликали поліцію зі скаргами на гучну музику і шум в квартирі. Першим прийшов участковий. Йому нагло і з викликом відповіли щось на кшталт «ви мусора погані, а ми волонтьори!», тикали в ніс посвідчення і розвязно пояснювали хто є хто в цьому світі. Зрозумівши, що тут нечисто і таким щирим російським язиком образи лилися, що участковий викликав наряд поліції. Ось тут найцікавіше – в орендованій квартирі була абсолютна «маліна»: бульбулятори, дорожки з наркотою (пізніше виявилося, амфетамін), алкоголь, двоє молодиків з Донецька, трійко наших франківських і, як вишенька на торті – двоє п’яних дівчат. Одна неповнолітня, друга студентка третього курсу Прикарпатського універу, мешкає в гуртожитку. Що характерно, її майбутня спеціальність – учитель молодших класів – браво! Був ще один п’яний красень, який приїхав з заробітків з Франції, йому саме батько прислав кошти (тугенький пакуночок з євро), на дорогу назад. Усі фігуранти вели себе неприпустимо, а дівки скакали до очей, як срані кози. У відділку всі трохи протверезіли, особливо, коли за найменшою приїхав батько після дзвінка ювеналів. Бідний чоловік був розлючений, аж зелений від злості і, сподіваюся, виховний момент малолітню бідову дівулю не обійде.

А тепер детектив – донецькі «волонтьори» мають документи від благодійного фонду зареєстрованого в м. Вінниця. Хата орендована на фонд. На основі довіреності двоє осіб з донецької області є вповноваженими «бути представниками фонду по всій Україні для здійснення публічного збору пожертв, отримувати майно та гроші”. Довіреність видана в листопаді 2016 року і сам «головний» поняття не має скільки коштів зібрано. Хлопці, бажаючи виглядати законослухняними, щиро розповідали, як вони «деребанять» пожертви і, звісно, контролю ніякого немає. «з тисячі лишаєм собі по 600, як коли, або всю. То наша зарплата і мотиваційні доходи». До слова, керівник фонду, по телефону сказав, що ні при чім, вони самі. Звідки тоді довіреність?

Куди йдуть ваші пожертви в «коробочки» ви наглядно зрозуміли. А тепер мораль – коли не кидаєш двадцятку в шахрайські ящички «волонтьорам», десь гірко плаче неповнолітня шмара, якій не насипали доріжку низькопробної наркоти, і нервується такий самий шмаркатий волонтьор, який не має за що безпробудно бухати і тарабанити дурних дівах. Давати чи не давати гроші таким шахраям, то вже мали би розум самі люди на 5 році війни!

З гопкомпанією проведено роз’яснювальні та виховні роботи. За законом таке шахрайство у нас не карається. На фото “гореволонтьори” чистять від снігу Меморіальний сквер в 6 пар рук, які крали ваші гроші.