Це особлива мишоловка. Влітку 2017 року фігуристка-одиночниця, чемпіонка світу та Європи Юлія Липницька завершила спортивну кар’єру саме так. Офіційно їй поставили діагноз «анорексія». Вона перемогла хворобу, але рятуються не всі. Сьогодні молоді люди перетворюються на дистрофіків “без видимої причини”. Вони спочатку приховують залежність, а потім закінчують погано.

І в моїй практиці був випадок, коли я не міг звільнити хвору від анорексії до тих пір, поки вона приховувала залежність від амфетаміну. Я завжди уникаю складних наукових термінів, які не зрозумілі людям. Тут кожне влучне слово – профілактика або початок лікування. Скажу просто. Амфетамін – це легкодоступний та ілюзорний стимулятор “блаженства, здоров’я та щастя” зі складною хімічною формулою. Молодим людям подобаються американські гірки. Їм здається, начебто можна брати в борг у внутрішніх резервів та не задумуватись про наслідки. Але мозок перетворюється на вичавлений лимон та весь організм всихає.

Маятник спрацьовує у зворотний бік, як стиснута пружина. Хімічна “радість” призводить до депресії, “богатирська” сила закінчується дистрофією, а ілюзія раю перетворюється на пекло. Алкоголь не допомагає, а тільки підливає масло у вогонь. Все без лірики.

Я практичний дипломований лікар. Наука визнає лише психічну та фізичну залежність. Але ми не прихильники тимчасових результатів. Можна по-різному ставитися до Біблії, але саме тут описана ще й духовна залежність. Адам скуштував заборонений плід “божественного” кайфу, проте його обдурили. Перша людина мала все і втратила все. Натомість “наркобарон” не програє ніколи.

ВІРА. Чому люди втрачають віру в лікування? Дуже правильне запитання. Одному пацієнту не допомогла наука без духовності, а іншому – духовність без науки. Я вже мовчу про веселих майстрів піару та плагіату. Вони не лише крадуть віру пацієнта, але взагалі дискредитують ефективну допомогу. Народна мудрість гласить, що мухи окремо, а котлети окремо.

ВИСНОВОК. Це глибоке індивідуальне тестування. Комплексний метод має бути повноцінним. Психологічно. Біохімічно. Духовно. Звільнятись треба з першого разу! «Завтра» не існує. Експериментатор може лікуватися до кінця днів. Третього не дано! Анонімне лікування не дозволяє розповідати Вам офіційно про перемоги відомих людей. Але мій найкращий асистент підтверджує публічно, що сам вже не колеться понад 12 років.

Ми не женемося за двома зайцями одночасно. Якщо в одній особі одночасно поєднується алкогольна і наркотична залежність, то ми спочатку звільняємось від хронічного алкоголізму. І тоді з’являється віра для перемоги над білою смертю. Але якщо людина народжується згори, тобто знаходить Бога в собі, то звільняється одночасно від усієї нечисті. Причому раз — і назавжди. Саме так мій головний асистент Валентин Олегович і почав нове життя. Наша віра абсолютна!

P. S. Будь-яка наркоманія – система. Алгоритм прорахований наперед. Закодованого на залежність раба треба не кодувати, а розкодувати від залежності. Навіщо людям сир у мишоловці? Особливо — сьогодні…

ДОКТОР ОВСЯНЮК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР “СВОБОДА БЕЗ КОДУ!”