Заяви невизнаного Придністров’я про приліт дрона на військову частину – це чергова провокація, спрямована на сіяння паніки та напруженості, зокрема з метою привернення уваги до регіону.

Про це заявили у Бюро реінтеграції Молдови, повідомляє NewsMaker.

“Як уже йшлося раніше, у регіоні триває низка провокацій, спрямованих на сіяння паніки та напруженості, зокрема з метою привернення уваги до регіону”, – заявили в Бюро. Подібне нещодавно вже було, коли придністровські спецслужби заявляли про “влучання дрона” у їхній військовий гвинтокрил.

У Бюро також зазначили, що з’ясуванням обставин і розслідуванням даного інциденту можуть займатися тільки уповноважені законом правоохоронні органи, які, однак, не мають доступу до цієї зони.

Як відомо, 5 квітня, у невизнаному Придністров'ї, вдруге за останні тижні, скаржилися на "атаку безпілотника". Цього разу нібито знову на військову частину.

Як повідомила пресслужба так званого "Міністерства державної безпеки" Придністров'я, сьогодні (5 квітня - ред) о 14:35 за київським часом, дрон-камікадзе нібито атакував військову частину "Міністерства оборони "ПМР" у Рибницькому районі, за шість кілометрів від кордону з Україною. Зокрема, цей регіон межує з Вінницькою областю.

"Метою була радіолокаційна станція, якій завдано незначних пошкоджень, жертв немає. На місці працює слідчо-оперативна група. Порушено кримінальну справу", - додала пресслужба "відомства".