Завідувачка одного із дитячих садочків Могилева-Подільського привласнила 180 тисяч гривень, які були виділені з міського бюджету. Погодьтесь, сума чимала на той час. Діяла жінка за таким сценарієм: фіктивно оформляла на роботу 13 людей та підробляла їхні підписи у відомостях про виплату зарплатні.

Зрозуміло, «працівники» гроші не отримували, і їх клала до кишені завідувачка. Але у справу втрутились правоохоронці, які і викрили корупціонерку… У січні цього року їй оголосили про підозру.

Днями у Апеляційному суді Вінницької області під головуванням Євгена Нагорняка обирали міру запобіжного заходу для завідувачки садочка. Прокурор клопотав про цілодобовий домашній арешт та відсторонення від посади. На його думку, тоді підозрювана не тиснутиме на свідків, не підробить фінансово-господарські документи та не ховатиметься від органів досудового розслідування та суду. Тим паче усі необхідні документи в жінки ще не вилучені: на письмову вимогу правоохоронців вона папери не надала.

А ось адвокат завідувачки садочка намагався довести, що цілодобовий домашній арешт – надто суворий запобіжний захід і порушує її конституційні права, зокрема на працю. Говорив, вона – єдина годувальниця в сім’ї. Живе разом з хворою матір’ю, дочкою, зятем і внуком.

Зрештою колегія суддів вирішила таки залишити освітянку під цілодобовим домашнім арештом та відсторонити її від посади… Ми слідкуватимемо за розвитком подій.

Вікторія Снігур