10 років від початку АТО і повно­масштабна війна: як починала і як зараз працює громадська приймальня та команда Сергія Кудлаєнка — нині керівника ГО «Ми — Вінничани» у м. Вінниці.

Пріоритетна увага — військовим, їхнім родинам, співпраця з волонтерами.

Громадська приймальня Сергія Кудлаєнка починала свою роботи ще на початку війни, у 2014 році. Саме тоді надходили перші запити від захисників, переселенців, волонтерів, громадських активістів, добробатів. 14 квітня минуло рівно 10 років, як розпочалася Антитерористична операція, а по факту — велика війна з російською федерацією.

Сергій Кудлаєнко каже, що за увесь цей час вдалося об’єднати навколо оборони країни, національних ідей та вінницької громади тисячі українців з різних куточків світу. Це і великий бізнес, і місцеві ФОПи, і волонтерські та громадські організації, і потужна сила Захисників України та їхніх родин.

Як і 10 років тому пріоритетними для нашої команди залишаються військові та їхні потреби. Тому днями у неформальному колі з діючими вій­ськовими, ветеранами та волонтерами обговорили декілька нових проєктів. Почули потреби військових, поради психологів та запити волонтерів. Вирішили, як можна ефективно розподілити певний ресурс між волонтерськими організаціями на потреби військових частин. Дос­від показує, що саме така спільна комунікація має ефективний результат, — розповідає керівник Вінницького міського осередку ГО «МИ — Вінничани» Сергій Кудлаєнко.

Він впевнений, що сьогодні не має місця для політиканства. Навпаки, потрібно об’єднувати сили і не втомлюватися працювати на потреби фронту, підтримувати родини військовослужбовців, ветеранів.

– Комусь потрібна психологічне розвантаження, комусь юридична консультація — ці питання зараз найбільш актуальні і ми намагаємося разом їх вирішити. Проводимо колективні психологічні тренінги. Співпрацюємо з адвокатами, які безкоштовно консультують військових. Активно працює наша громадська приймальня. Ми завжди на зв’язку з тими, хто до нас звертається по допомогу. Якщо діючим військовим чи ветеранами, членам їх родин потрібна допомога, звертайтеся, ми знайдемо можливості та спосіб допомогти! Готові до співпраці з волонтерами та іншими небайдужими вінничанами! — запрошує до співпраці Сергій Кудлаєнко.

Громадська приймальня Сергія Кудлаєнка: 097-048-28-28, електронна пошта для письмових звернень: turbota@gmail.com