Вона може стати причиною отруєння із головним болем, нудотою, блювотою й іншими шлунково-кишковими розладами. А якщо під час зберігання на картоплі вже з’явилися паростки, медики взагалі не рекомендують її вживати.

Також варто звертати увагу на колір старої картоплі. Якщо вона має зеленуватий відтінок, то кількість соланіну в ній вкрай велика, картопля у такому разі може бути отруйною. Та навіть якщо вона не позеленіла, а лежить довгий проміжок часу, то в ній достатньо соланіну, щоб завдати шкоди здоров’ю.

Втім, не завжди стара картопля може бути отруйною. Якщо поверхня такої бульби чиста, і не  зеленого кольору, то її можна використовувати для приготування страв. Тут лікарі рекомендують звертати увагу на запах і смак самої картоплі — якщо вони насторожують, то краще викинути такі овочі.

Стару картоплю треба добре почистити, очка необхідно повністю видалити, ретельно промити і лише тоді готувати. Не можна варити зі старих бульб картоплю в мундирі й готувати картоплю по-селянськи. Щоб повністю нейтралізувати соланін, у страви зі старою картоплею варто додавати часник, сметану, капусту, різноманітні приправи та зелень. Ці продукти повністю нівелюють токсичну речовину, тому стара картопля буде безпечною для здоров’я. Хоча, можливо, тоді уже у вас вийде борщ.