Фотографи Костянтин і Влада Ліберови опублікували фотографії українських військових, які повернулися з російського полону.

Вони наголосили, що знімки, зроблені у реабілітаційному центрі, публікують з дозволу самих захисників.

Деякі з цих світлин Ліберови передали на Саміт миру у Швейцарії, де зокрема обговорювали обміни військовополонених.

“Це була найважча наша зйомка за останні пів року. Після зустрічі та спілкування з хлопцями ми тиждень не могли оговтатись від того, що побачили та почули. Ці кадри ми публікуємо з дозволу самих хлопців.

Памʼятаю, як один з них сказав мені: ми маємо зробити все, щоб таке ніколи не повторилось знову, з іншими. Але все повторюється кожного дня”, – написали фотографи.

За словами фотографів, під час перебування у російських катівнях українські військові втратили по 40-50 кг ваги. Нині військовим допомагають реабілітологи та психологи.

“Ми не можемо переказувати те, що почули від хлопців. Але ці фотографії говорять самі за себе. І це при тому, що до моменту нашої зустрічі за тиждень вдома хлопці набрали по 10 кг ваги.

Ліберови нагадали, що тисячі українців перебувають у полоні країни-терориста РФ, та висловили сподівання, що міжнародні партнери України будуть рішучіше діяти у питанні обмінів.