Ці змагання стали останніми перед Паралімпіадою 2024, на якій Мар’яна Шевчук представлятиме нашу країну.

Параолімпійка за всю свою кар’єру здобула багато спортивних регалій. Заслужений майстер спорту України, дворазова чемпіонка світу та дворазова срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонка Європи та дворазова призерка чемпіонату Європи, багаторазова чемпіонка та багаторазова призерка кубків світу, а також чемпіонка Параолімпіади 2020. До того ж Мар’яна п’ятиразова рекордсменка світу та семиразова рекордсменка Європи. Вона тренується під керівництвом ще одного видатного пауерліфтера Іван Чупринко.

А нещодавно вона заробила ще одну медаль. З 20 по 26 червня у столиці Грузії Тбілісі проходить кубок Світу – останній етап перед паралімпійськими іграми, де розігруються останні путівки на головні змагання.

Мар’яна Шевчук на цих змаганнях виборола срібну медаль із результатом 125 кілограм. Спортсменка зробила два підходи і могла покращити свій результат на третьому, але вирішила не ризикувати здоров’ям та зберегти сили для паралімпійських ігор, на які наша спортсменка здобула ліцензію.